D'hont N.V. en Brammer N.V. fuseren per 1 april 2019

Geplaatst: 04-04-2019

Fusie van D’hont N.V. en Brammer N.V. in België

D'hont N.V. en Brammer N.V. maken deel uit van Rubix Group, Europa’s grootste leverancier van industriële MRO producten en services. Voor meer informatie bezoek de website www.rubix-group.com.

Met ingang van 1 april 2019 fuseren D’hont N.V. en Brammer N.V. en gaan samen verder onder de commerciële handelsnaam BrammerDhont. Zij kunnen u hierdoor een zeer breed assortiment met specialistische expertise en op maat gemaakte services aanbieden.

De vestigingsadressen en contactpersonen blijven ongewijzigd.

Contactgegevens:

Anderlecht +32 (0)2 529 01 01 anderlecht@rubix-group.biz
Antwerpen +32 (0)3 546 78 78 antwerpen@rubix-group.biz
Brugge +32 (0)50 78 27 24 brugge@rubix-group.biz
Geel +32 (0)14 28 22 22 geel@rubix-group.biz
Gent +32 (0)9 233 80 00 gent@rubix-group.biz
Luik +32 (0)43 61 13 27 luik@rubix-group.biz
Waregem +32 (0)56 60 14 10 waregem@rubix-group.biz
Leudelange (LU) +352 26 38 13 13 leudelange@rubix-group.biz
« Nieuws overzicht